Foto van een Cadillac XT4

Cadillac XT4

De XT4 bij zijn introductie: een 237-pk sterke turboviercilinder die op slechts twee cilinders kan draaien.12

Uitgezocht op 2 november 2026 met 24 bronnen

In één oogopslag

0150300
172–237 hpVermogen
0510
7–7,8 s0–60 mph
0125250
212 km/hTopsnelheid
0200400
350–381 N·mKoppel
01,0002,000
1.660–1.805 kgGewicht

De koraalrode boog beslaat de hele familie, van de rustigste tot de wildste versie.14612

Motor
2.0 L Tripower-turbobenzine-I4; Europa: 2.0 L-turbodiesel126
Motor- en aandrijflay-out
E2XX; motor voorin, FWD of AWD met ontkoppelbare dubbele koppeling12
Versnellingsbak
9-trapsautomaat 9T501
Productielocatie
Fairfax Assembly, Kansas, VS; SAIC-GM, Shanghai, China1

Het verhaal

De XT4 is gemaakt voor een nieuwe generatie luxekopers. De naam staat voor Crossover Touring 4; het model staat onder de XT5. Therese Pinazzo liet zich voor het exterieur inspireren door het ESCALA-concept.123

GeneratiesMijlpalen145
Toon de cijfers
JaarWat er gebeurde
2018–presentCadillac XT4
2018Debuut in New York, introductie in het najaar
2019Piekjaar: 31,987 verkopen in de VS
2020Europa kondigt een diesel van 172 pk aan
2021China krijgt standaard 48V-ondersteuning
2022Turboviercilinder levert voortaan 235 pk
202260 XT4's voor Genshin Impact
2023Update voor 2024: gebogen display van 33 inch
2025Premium Luxury wordt de basisuitvoering
2025Fairfax stopt in januari met de XT4-productie
  1. 2018

    Debuut in New York, introductie in het najaar

    Cadillacs eerste compacte luxe-crossover werd op 27 maart onthuld tijdens de New York Auto Show en kwam dat najaar als modeljaar 2019 op de markt.14

  2. 2019

    Piekjaar: 31,987 verkopen in de VS

    In het beste jaar liep de verkoop in de VS op tot 31,987 exemplaren; in 2024 was dat aantal gedaald tot 22,405.15

  3. 2020

    Europa kondigt een diesel van 172 pk aan

    De XT4 voor 2021 zou op 10 oktober in Europa worden geïntroduceerd, met een dieselkoppel van 381 Nm. Beide aangekondigde motoren voldoen aan Euro 6d.6

  4. 2021

    China krijgt standaard 48V-ondersteuning

    Vanaf 18 december krijgt het Chinese XT4-aanbod standaard 48V-mildhybrideondersteuning, met behoud van de 2.0 L-turbo en negentrapsautomaat.17

  5. 2022

    Turboviercilinder levert voortaan 235 pk

    De turboviercilinder van modeljaar 2022 is goed voor 235 pk in plaats van 237; Sport-modellen krijgen ook rode remklauwen.8

  6. 2022

    60 XT4's voor Genshin Impact

    De gelimiteerde XT4 kost 275,700 yuan en is voorzien van Genshin Impact-illustraties in het thema van Kaedehara Kazuha of Beidou.910

  7. 2023

    Update voor 2024: gebogen display van 33 inch

    Een vernieuwde neus en een gebogen ledscherm van 33 inch geven het model uit 2024 een update; de wifi-hotspot schakelt over op 5G.1

  8. 2025

    Premium Luxury wordt de basisuitvoering

    De basisuitvoering Luxury verdwijnt en het Active Safety Package wordt standaard op alle overgebleven uitvoeringen.11

  9. 2025

    Fairfax stopt in januari met de XT4-productie

    In Noord-Amerika eindigt het verhaal na modeljaar 2025. Fairfax wordt omgebouwd voor de Chevrolet Bolt, terwijl de XT4 in China te koop blijft.1

Vermogen door de jaren heen

Van 237 hp naar 237 hp in 0 jaar.

0100200300 20182020202220242026 hp 2019 · 237 hp · Turboviercilinder bij introductie2021 · 172 hp · Europese 2.0-diesel2021 · 227 hp · Europese 2.0-benzinemotor (aangekondigd)2022 · 235 hp · Turboviercilinder: aangepast vermogen2025 · 235 hp · Laatste modeljaar in Noord-Amerika 237 hp Turboviercilinder bij introductie
16811
Toon de cijfers
JaarVermogen (hp)Model
2019237Turboviercilinder bij introductie
2021172Europese 2.0-diesel
2021227Europese 2.0-benzinemotor (aangekondigd)
2022235Turboviercilinder: aangepast vermogen
2025235Laatste modeljaar in Noord-Amerika

Versies

8 versies die je moet kennen, met hun vermogen.

  • Luxury

    Standaardversie

    Luxury

  • Standaardversie

    48V mild hybrid (China)

    December 2021 launch

  • Speciale editie

    Midnight Sport Package

  • Speciale editie

    Onyx Package

  • Speciale editie

    Onyx Lite Package

    2022 introduction

  • Speciale editie

    Launch Edition

    2021

  • Speciale editie

    Launch Edition Sport

    2021

  • Gelimiteerde editie

    Genshin Impact limited edition

    2022

Zo herken je hem

Let op

  • De vroege XT4 herken je aan de scherpe carrosserielijnen en grote grille.4
  • De korte overhangen geven de carrosserie een rechtopstaande houding.13

Jaar voor jaar

  1. 2022

    De Sport kreeg rode remklauwen; Galactic Gray, Latte en Rosewood werden aan het exterieurkleurenpalet toegevoegd.8

  2. 2024

    Een meer horizontaal front, aangepaste vormgeving van de achterzijde en nieuwe velgontwerpen kenmerken de facelift.12

  3. 2024

    Het centrale scherm van 8 inch maakte plaats voor een gebogen paneel van 33 inch dat de instrumenten en infotainment omvat.811

Verwar hem niet met

  • Cadillac XT5

    Let op het formaat: de XT4 is de kleinere crossover en staat onder de middelgrote XT5.1

  • Cadillac XT6

    De XT4 voor 2024 heeft een vergelijkbaar horizontaal front, maar de XT6 is de grotere SUV met drie zitrijen.112

Tegen zijn rivalen

  • Volvo XC40

    XT4 vs. Volvo XC40

    Rondetijd op de achtbaan lager is beter

    XT427,6 s
    Volvo XC4027 s
    13
  • GMC Terrain Denali

    XT4 vs. GMC Terrain Denali

    Prijsvergelijking lager is beter

    XT4US$ 50.685
    GMC Terrain DenaliUS$ 41.330
    18
  • Alfa Tonale

    XT4 vs. Alfa Tonale

    96,6–0 km/h lager is beter

    XT433,2 m
    Alfa Tonale33,2 m
    19
  • BMW X1

    XT4 vs. BMW X1

    0–96,6 km/h lager is beter

    XT47 s
    BMW X15,4 s
    12

Prijzen

Waarde nu US$ 16,2K–US$ 34,7K8

NieuwprijsVeilingverkoopWaarde nu
US$ 0US$ 20KUS$ 40KUS$ 60K 201820202022202420262028 Waarde nu: US$ 16.220–US$ 34.700 2019 · US$ 35.790 · Basisprijs VS, Luxury2019 · US$ 40.290 · Basisprijs VS, Premium Luxury2019 · US$ 42.790 · Basisprijs VS, Sport AWD2019 · US$ 56.835 · Prijs VS zoals getest, Sport AWD2024 · US$ 39.090 · Basisprijs VS, Luxury FWD2024 · US$ 42.690 · Basisprijs VS, Premium Luxury FWD2024 · US$ 43.190 · Basisprijs VS, Sport FWD2024 · US$ 57.215 · Prijs VS zoals getest, Sport AWD2025 · US$ 41.990 · Basisprijs VS volgens bestellijst, Premium Luxury2025 · US$ 42.790 · Basisprijs VS volgens bestellijst, Sport 2019 · $35,790 · Basisprijs VS incl. bestemming, modeljaar 2019 2025 · US$ 16.000 · Luxury FWD uit 2020, 10k mijl, BaT US$ 16,0K BaT, 2025
2411122024
Toon de cijfers
JaarPrijsBedragDetail
2019IntroductieprijsUS$ 35.790Basisprijs VS incl. bestemming, modeljaar 2019
2019NieuwprijsUS$ 35.790Basisprijs VS, Luxury
2019NieuwprijsUS$ 40.290Basisprijs VS, Premium Luxury
2019NieuwprijsUS$ 42.790Basisprijs VS, Sport AWD
2019NieuwprijsUS$ 56.835Prijs VS zoals getest, Sport AWD
2024NieuwprijsUS$ 39.090Basisprijs VS, Luxury FWD
2024NieuwprijsUS$ 42.690Basisprijs VS, Premium Luxury FWD
2024NieuwprijsUS$ 43.190Basisprijs VS, Sport FWD
2024NieuwprijsUS$ 57.215Prijs VS zoals getest, Sport AWD
2025NieuwprijsUS$ 41.990Basisprijs VS volgens bestellijst, Premium Luxury
2025NieuwprijsUS$ 42.790Basisprijs VS volgens bestellijst, Sport
2025VeilingverkoopUS$ 16.000Luxury FWD uit 2020, 10k mijl, BaT
2026Waarde nuUS$ 16.220–US$ 34.700

De rest van het verhaal staat in de app

Het volledige dossier vertelt waarom elke versie ertoe doet, welke legende achter de auto zit en waar je op moet letten voor je er een koopt.

  • Versies

    • Waarom elk van de 8 versies ertoe doet
  • Legende

    • 12 verhalen uit de legende
    • “60 Genshin Impact-XT4's voor het 120-jarig jubileum”
    • “Exterieur van Therese Pinazzo, geïnspireerd op Escala”
  • Generaties

    • Het verhaal van zijn generatie
  • Markt

    • 6 dingen om te checken voor je er een koopt
Lees het volledige dossier in SPOT

SPOT is gratis op iPhone. Volledige modeldossiers krijg je met SPOT Plus.

Bronnen

Elk feit op deze pagina linkt naar de bron waarop het steunt.

Bekijk alle 24 bronnen
  1. Cadillac XT4 - Wikipedia en.wikipedia.org
  2. First Look: 2019 Cadillac XT4 on Everyman Driver – Everyman Driver everymandriver.com
  3. 上汽集团官网 saicmotor.com
  4. 2019 Cadillac XT4 Is an Eye-Catching Alternative caranddriver.com
  5. The Cadillac XT4 Will Die To Make Way for the Next Chevy Bolt thedrive.com
  6. Cadillac XT4 Makes European Debut With Exclusive 172 HP Diesel | Carscoops carscoops.com
  7. 上汽集团官网 saicmotor.com
  8. 2022 Cadillac XT4 Review, Pricing, and Specs caranddriver.com
  9. 限量 120 台,凯迪拉克推出 CT4 & XT4《原神》联名款车型 - IT之家 ithome.com
  10. 凯迪拉克携《原神》勇敢启程 解锁尘世新冒险 auto.cri.cn
  11. 2025 Cadillac XT4 Review: The inbetweener of luxury compact SUVs - Autoblog autoblog.com
  12. 2024 Cadillac XT4 Sport Tested: Competent but Lacking Star Power caranddriver.com
  13. 2019 Cadillac XT4 First Test: Follow the Leader motortrend.com
  14. Here’s One Cadillac XT4 Package No One Knows About cadillacsociety.com
  15. 2023 Cadillac XT4 Onyx, Onyx Lite, Radiant Packages Unavailable cadillacsociety.com
  16. Fahrbericht Cadillac XT4: Neuanfang mit Crossover autohaus.de
  17. 《原神》联动凯迪拉克上热搜 车辆实拍图曝光 _ 游民星空 GamerSky.com gamersky.com
  18. 2019 Cadillac XT4 Sport Review: A Good Crossover, But It's No Cadillac thedrive.com
  19. 2024 Cadillac XT4 AWD First Test Review: Fresh Look Through a New Lens motortrend.com
  20. 2019 Cadillac XT4 Attacks Lux-CUV Market | WardsAuto wardsauto.com
  21. Automotive Designer Interview – Offbeat, unusual, unconventional & interesting career interviews theinterviewportal.com
  22. Cadillac XT4 Problems | CarComplaints.com carcomplaints.com
  23. CADILLAC XT4 2020 POWER TRAIN:AUTOMATIC TRANSMISSION Recall NHTSA Campaign ID Number: 20V668000 | Justia auto-recalls.justia.com
  24. No Reserve: 10k-Mile 2020 Cadillac XT4 Luxury for sale on BaT Auctions - sold for $16,000 on September 30, 2025 (Lot #212,577) | Bring a Trailer bringatrailer.com
  • en.wikipedia.org
  • everymandriver.com
  • saicmotor.com
  • caranddriver.com
  • thedrive.com
  • carscoops.com
  • ithome.com
  • auto.cri.cn
  • autoblog.com
  • motortrend.com
  • cadillacsociety.com
  • autohaus.de
  • gamersky.com
  • wardsauto.com

Fotoverantwoording